Hakkımızda

Farklı acentelerin altında 20 yılı geçkin bir turizm deneyimimizde paydaşlarımızla ülke turizmine katkıda bulunmayı ve müşterilerimize ekonomik bir şekilde unutamayacakları kaliteli hizmet sunmayı amaçlamayan ekibimizle 2018 yılına dek temsilen çalıştığımız şirketlerden ayrılarak KARDEŞ HAYAT TURİZM BASIN YAYIN GIDA İNŞAAT TİCARET LTD. ŞTİ. adıyla şirketleştik ve aynı yıl yasal prösüdürleri yerine getirerek AKKAR TOUR adıyla A Grubu Seyahat Acentesi’ni kurduk.

MİSYONUMUZ
Karşılıklı saygı, dürüstlük ve güveni temel alarak, sunduğumuz hizmet kalitesi ile müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde cevap vermek, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, sektördeki yeniliklerde lider olmak, belirlenmiş kalite standartlarımızı uygulamak, teknolojinin tüm imkânlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak, hizmet ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmektir.

VİZYONUMUZ

  • Çevreye, doğaya ve topluma saygı,
    İnsan kaynaklarına değer veren, yenilikleri destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı,
  • Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.
  • Hizmet verdiği bireylere ve çözüm ortağı olduğu kuruluşlara hizmetin her aşamasında yanlarında olmak, daima gelişime açık, çalışılması tercih edilen, sektöründe tanınan ve itibarlı bir marka olmaktır.